Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Özmer Altyapı Malzemeleri, kurulduğu 2016 yılından bugüne, çeşitli altyapı inşaat malzemeleri (İller Bankası Baca Kapakları, Döküm ve Paslanmaz Polimer – Drenaj Kanalları, Yağmur Suyu Izgara Takımları, Kanal Izgaraları, Pik döküm Yer Süzgeçleri, Ağaç Dibi Izgaralar, Bank Ayakları, Sınır Elemanları ve Otomatik – Manuel Yağ Ayırıcılar) atık su ve atık yağ teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen firmalarının Türkiye’deki çözüm ortağı olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Özmer Altyapı, hizmet verdiği tüm sektörlerde güvenirliği, müşterilerine gösterdiği özenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla bütün faaliyet alanlarında pazar lideri olarak yer almaktadır.

Özmer Altyapı’nın dünyadaki teknolojik gelişme ve yenilikleri yakından takip ederek, Türkiye pazarına eş zamanda sunabilmesi ve bu konudaki öncülük yapması, ulaştığı lider konumun bir diğer temel nedenini oluşturmaktadır.

Özmer Altyapı, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, güvenilir çalışma partnerinizdir. Bu sebeple müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde tespit edip, müşterilerimize değer katan çözümleri en ekonomik şekilde sunmak da bizim birincil hedefimizdir.

Süreklilik , hizmetlerimizin devamının güvencesidir. Hızlı ekonomik ve ürün çeşitliliğinde bu esaslarımızın süzgecinden geçmektedir.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde tespit edip, müşterilerimize değer katan çözümleri en ekonomik şekilde sunmak ve bu sayede müşterilerimizin saygısını, takdirini ve beğenisini kazanmak. İlkelerimizden taviz vermeden, müşterilerimizin güvenini sarsmadan, uzun yıllar hizmet verebilmek. 

Vizyonumuz

Sektöründe güvenilir hizmetin sürekliliğini hedeflemektedir. Çalışanlarının mutluluğunun müşteri memnuniyetine dönüşeceğinin bilincinde olup maddi ve manevi yatırımlarını da bu yönde yapmaktadır. Süreklilik, hizmetlerimizin devamının güvencesidir ve hizmet taahhüdümüze olan sadakatimiz de müşterilerimizle aramızdaki kuvvetli bağı oluşturmaktadır. 

Stratejimiz

Özmer Altyapı Malzemeleri, kurumsal stratejisi üç ana eksen üzerine kurulmuştur. İstikrarlı, Yakın, Yaratıcı “İstikrar” diyen Özmer Altyapı Malzemeleri, Türkiye’de ve uluslararası pazarlarda hizmette bulunduğu iş kolunda sistematik, verimli ve kârlı faaliyet göstererek büyümeyi ve bu büyümenin bir sonucu olarak insan kaynağını ileriye taşımayı amaçlamaktadır. “Yakın” diyen Özmer Altyapı Malzemeleri, müşterileri başta olmak üzere tüm paydaşlarının beklentilerini anlamayı, etkili ve hızlı bir şekilde bu beklentilerin üzerine çıkmayı amaçlar. “Yaratıcı” diyen Özmer Altyapı Malzemeleri, farkın ancak yaratıcı olmakla ortaya çıkabileceğini düşünerek, ürün geliştirme, müşteri hizmeti ve iş konsepti açısından katılımcı bir anlayışla sürekli yeniliklerle pazarda rekabet avantajı yaratmakta, süreç iyileştirme yönünden ekip çalışması ile işleri daha yalın, daha hızlı ve daha düşük maliyetli yapacak önlemler geliştirmektedir. 

Hedefimiz

İthalat ve İhracat tecrübemizde, yurtiçi ve yurddışına en iyi kalite sınıfındaki ürünlerini pazara sunan ÖZMER ALTYAPI MALZEMELERİ değerli taleplerinizi en iyi fiyat teslimat koşulları ve kesintisiz müşteri memnuniyeti felsefesiyle karşılamayı hedef edinmiş, Aile olma bilincinin oluşturduğu “kurumsallaşmış bir işletme” olmaktır.